| M1R3L a întrebat:

Imi puteti face un top 5 cu cele mai tari filme cu karate?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Din pacate nu iti pot face un top, nu am in CV prea multe filme cu Karate, dar cu siguranta iti pot recomanda Karate Kid 2010 cu Jackie Chan si Jaden Smith.Cred ca este unul din filmele de top din categoria asta.Ai si link aici sa te interesezi mai mult:
http://www.cinemagia.ro/filme/the-karate-kid-489363/
Bafta!

| WoKy a răspuns:

Http://www.freewebs.com/brucelee-fan/filmelesale.htm
Ai aici filme calumea, nu tampenii de a lu' Van Dame sau Stalone sau ala cum il cheama Steven Seagal(sau cum se scrie)
Bafta!
P.S-sunt de vazut, eu le-am vizionat pe toate si am ramas tampit(sa zic asa)

| fabilescu a răspuns:

Ip man 1 si 2.si daca vrei cu batai(nu neaparat karate) uita-te la merantau si la the raid redemption

| DenisBoss09 a răspuns:

Top 5 First of legend
top 4 Way of the dragon,
top 3 Blodspoort,
top 2 Maestrul betiv,
top 1 Enter of dragon.

Sper sa-ti placa astia cred ca sunt cele mai bune filme si bine puse in top.Cu luptatori valorosi cum ari fi : Bruce lee, Jet li, Jean-Claude van damme, Baulo Yong si Jackie Chan.

| resiscje a răspuns:

O lista facuta de mine, top 5... http://www.imdb.com/list/qN7f-JQviMM/