| VeronikaBamBina a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste seriale coreene, as prefera gen (romantic,scolaresc,muzical, comedie) dau funda))

Răspuns Câştigător
| AleAle96 a răspuns:

I do,I do(romantic,comedie); A gentleman's dignity(romantic,comedie); Operation Proposal(gen: romantic,fantastic-senzational serialul,dragostea celor doi pare nesfarsita); I need romance(Sezonu' I)-romantic; Personal Taste(romantic,comedie-rol principal: Lee Min Ho); City hunter(romantic,actiune-rol principal:Lee Min Ho); Heartstrings(toate genurile scrise de tine); My Princess(romantic,comedie); Princess Hours(scolaresc, romantic, comedie); Prosecutor Princess(romantic, comedie); Protect the boss(romantic, comedie)...

1 răspuns:
| trustTheDog a răspuns:

Love Rain, Dream High, Playfull kiss, You're beautiful, Flower Boy Ramyun Shop, Marry me, Mary! sau se mai numeste Mary stayed out all night... Sper sa-ti fiu de ajutor! :3