| razzviy a întrebat:

Imi puteti spune cum fac sa pot vedea jetix online?
(stiu ca-s cam maricel...da nu ma intereseaza deoarece acolo au fost desenele copilariei mele si mi-as dori sa le pot vedea din nou
ca pe youtube nu am rabdare sa ma uit....inainte era si synctube dar acuma ii inchis)
daca stie vreunul din voi vreun link cu care sa pot prinde jetix-ul pe pc va rog sa mi-l datii si in schimb luati funda (dau funda la raspunsul castigator)

3 răspunsuri:
| Valy4567 a răspuns:

Http://www.tele-tv.info/canale/Europa/Romania/Jetix,scuze,dar cam toate posturile de pe PC pot fi vizionate pe Internet Explorer si ai nevoie de instalarea Sopcast-ului, care ar fi un fel de conexiune si semnal, si din moment ce il ai instalat, te poti uita si la alte posturi...

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Nu mai exista jetix nicaieri! sad

| CiprianTunaru a răspuns:

Cytu.be/r/jetixshow aici poti prinde jetix