| Sarmala a întrebat:

Imi puteți spune cum se numesc programele acelea de reclame. Adică tot timpul sunt reclame (vând casa in Ciohorăni, etc)
A văzut mama un anunț de angajare, dar nu a apucat sa scrie numărul.
Ma puteți ajuta?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu daca sunt programe speciale, banuiesc ca sunt niste programe tv nationale/regionale care nu au continut video.Dar ele sunt specifice anumitor zone la anumite privideri de cablu, in schimb are legatura si cu zona in care se difzeaza.
Un ex. canalul acela apartinand UPC in Moldova va avea anumite anunturi in grila iar in Ardeal altele.

| Sarmala explică (pentru Simpatic):

Nu ai idee cum s-ar putea numi?

| Simpatic a răspuns (pentru Sarmala):

Nu, sorry

| Deeadeea5 a răspuns:

Reclame tv, radio sau online? Ca e diferenta intre ele.

| Sarmala explică (pentru Deeadeea5):

Mu sunt chiar reclame, mai mult anunțuri TV