| LeiAdrian a întrebat:

Ati cumparat vreodata ceva din cauza unei reclame sau anunt pe care l-ati vazut? Ce anume?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cumpar.Cu cat sunt reclame mai multe la un produs cu atat imi dau seama ca ni se vara pe gat niste produse care nu sunt conforme cu realitatea.

| Wøodenpints a răspuns:

N-aş face asta niciodată. Probabil doar dacă aş vedea o reclamă la ceva ce habar nu aveam că există, dar nici în cazul ăla nu cred.
Mi se pare aiurea să cumperi un produs doar pentru că i-ai văzut reclama.

| MaliciousDeath a răspuns:

Da.Noi baterii pentru telecomanda ca sa schimb canalul cat mai repede.

| BrokenArrow a răspuns:

Nu. E o porcărie.

| MEIALI a răspuns:

Am vazut anunturi...si am cumparat CARTI!
Sunt nebuna dupa carti.
Daca as putea as trai intro bibloteca.

| genTlemeNNN a răspuns:

Da am vazut cand eram mic o revista cu scooby doo si mi-a placut apoi mama mi-a luat-o.