| Denis123456789123456789 a întrebat:

Imi puteti spune daca va fi sezonul 5 din Prison Break? Si daca va fi, in ce data va aparea?

3 răspunsuri:
| marisella76 a răspuns:

Sezonul 5 nu va mai fi! Totul este explicat in filmul Prison Break: The Final Break. Vizionati-l si veti vedea de ce a murit Michael si ca generalul moare si el pe scaunul electric, compania e distrusa bla bla. ar fi putut aparea si sezonul 5 dar avand in vedere ca Fox nu a mai cerut acest lucru, s-a facut filmu asta in care se explica. Adica intr-un sezon 5 nu ar mai avea ce sa se intample; generalul moare si cu el si compania.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, o să fie în 2016.

| faramatania a răspuns:

Va fi Prison Break: Sequel (2016 mini-serie/încă nu se știe data exactă a lansării)
http://www.imdb.com/title/tt4928092/