| BadBoyy a întrebat:

Va aparea sezonul 5 Prison Break? Vreau sa stiu, pe multe siteuri se zice ca da.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu personal nu cred, in primul rand pentru ca in sezonul 4 eroul principal a murit. Nu prea mai au cum sa continue un serial fara eroul principal.winking Pacat. Si mie mi-ar fi placut sa mai iasa cel putin un sezon.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi, anadidi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continua pentru ca exista trailar laughing

| Aniebaw a răspuns:

Se zice ca va aparea anul asta dar ce sa crezi. Daca Michael a murit serialul e varza, adica ar fi ceva daca s-ar reincarna Michael sau s-ar descoperi ca el traieste si e obligat undeva sa stea ..si ca trupul lui nu e cel adevarat. Dar asa. nu cred.