| BountyWG a întrebat:

Imi puteti spune si mie in ordine seria Piratii Din Caraibe. Exemplu: sa zicem ca vreau harry potter.Harry potter si piatra filozofala, harry potter si camera secretelor.Asa vreau si la piratii din caraibe.Titlurile filmelor in ordine,si daca vreti imi puteti da si anul in paranteza, anul in care s-a facut filmul.Daca nu stiti nu e nicio problema. Daca cineva imi da fara ani si cineva cu ani dau funda la cel care mi-a scris si anul. Multumesc! URGENT!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Pirații din Caraibe: Blestemul Perlei Negre (2003)
Pirații din Caraibe: Cufărul omului mort (2006)
Pirații din Caraibe: La capătul lumii (2007)
Pirații din Caraibe: Pe ape și mai tulburi (2011)

| M25M a răspuns (pentru M25M):

Scuze am vazut nu am vazut ca mai e un raspuns deja!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In wikipedia gasesti detalii amanuntite despre filme sau youtube.

| CoriBVB a răspuns:

Pirații din Caraibe: Blestemul Perlei Negre (2003)
Pirații din Caraibe: Cufărul omului mort (2006)
Pirații din Caraibe: La capătul lumii (2007)
Pirații din Caraibe: Pe ape și mai tulburi (2011)