| Tristam a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste anime-uri drama school life si comedie sau si SF daca se poate? in afara de School days/Clannad/Clannad after story/high school dxd care nu a fost cine stie ce... Mai erau dar le-am uitat voi lasati-mi raspunsuri daca doriti si eu voi acorda o funda happy multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| teosbeos a răspuns:

Sunt o multime de animeuri dar este greu sa gasesi ceva care sa iti placa cu adevarat. Mie mi s-au parut dragte
1.Fruits Basket
2.Caichou wa maid-sama
3. 07 ghost
4.Code Gras (nu l-am vazut pe tot dar e tare char de la primele episoade, ar mai fi sideath note ceva de genul )
5.Vampire Knight
s-ar putea sa nu fie genul tau dar sper sa gasesti ceva care sa-ti placa, SUCES!