| Anakage a întrebat:

Imi puteti da si mie va rog un anime de dragoste in afara de :
fruit basket,mew mew tokyo,ayashi no ceres,preater,skip beat,zero no tsukaima,kaze no stigma,myself yourself,toradara,kimikiss pure rouge,shakugan no shana,paradise kiss,full metal panic,chobits,kanon,rosario vampire,beelzebub,uta na prince sama,munto tv,dragonaut:the resonance,kamichama karin,bakuman,pandora heart,mermeid melody,vampire knight\guilty,la corda d'ora,kaichou wa maid sama,code gease,sankarea,gakuen alice,kirarin revolution,boku ga ita,ouran high school,lovely complex,earl & fairy,D N angel,shugo chara,itazura na kiss,tsubasa chronicle,clannad,clannad after story,special a, nana, romeo si julieta,kaleido star,honey honey drops,fairy tail,zetman,chrono crusade,peach girl, air tv! Scz ca am enumerat asa de multe numai ca la toate m-am uitat si nu mai am la ce, va rog daca mai stiti niste anime de dragoste va rog sa mi le ziceti!

Răspuns Câştigător
| Simon_Maya_1990 a răspuns:

Hiiro no kakera trebuie sa il vezi

6 răspunsuri:
| Isa0w0Chan a răspuns:

Un alt anime romantic, dar si cu destula aventura este Inuyasha.De asemenea incearca si Vampire Knight si Vampire Knight Guilty.Majoritatea anime-utilor cunoscute de mine le-ai vazut ceva asa ca numai acestea mi-au mai ramas de la categoria romantic.

| Anakage explică (pentru Isa0w0Chan):

Le-am vazut si cel mai mult mi-a placut inuyasha! Dar nu mai ai nici unul?

| lovelygirl1 a răspuns (pentru Anakage):

Si mie imi place inuyasha, mai ales finalul

| Isa0w0Chan a răspuns:

Bine.Uite inca cateva despre care nu stiu foarte multe pentru ca nu am apucat sa le ad pana la capat, dar de care am auzit ca fiind bunicele de la o prietena:
Hanasaku Iroha
Black Rock Shooter
Ghost Hunt
Kaze no Stigma
Keion!
Katekyo Hitman Reborn
Angel Beats
Carcaptor Sakura
Kuroshitsuji
Code Geass
Incearca sa le vezi pe astea si o sa ma mai informez si eu despre altele.
P.S.:Si mie imi place foarte mult Inuyasha.E anime-ul meu preferat happy

| Anakage explică (pentru Isa0w0Chan):

Scz si mersi dar eu caut un anime de dragoste pasional genul itazura na kiss, sau unul pe care l-am enumerat acolo sus si din cele care le-ai enumerat nu erau asa de frumoase.Dar mersi pentru ca ai cautat!

| lovelygirl1 a răspuns:

Fairy tail