| AmmAn a întrebat:

imi puteti spune si mie un serial bun de actiune sau asa ceva?(in afara de Prison break, the walking dead, lost)

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Banshee,un serial excepțional,altele:Arrow,The Flash,Scorpion, Legends, Agent Carter, Z Nation, Fear The Walking Dead (spin-off The Walking Dead Iul. 2015),Orphan Black, Daredevil, Gang Related, The Americans, Gomorra (2014)

| mihaituneup a răspuns:

Arrow,daredevil, vikings - le poti viziona pe www.gamboo.ro, si multe altele sunt in curs de adaugare