| Miihaelaaa a întrebat:

happy imi puteti sugera un film comedie demn de privit, filmul dvs preferat. ofer fundita)

6 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Nu stiu daca l-ai vazut sau nu, dar eu iubesc Hangover.

| faramatania a răspuns:

Filmele mele preferate:Sex Drive (2008),Death At A Funeral (2007),A Few Best Men (2011),Bad Teacher (2011),High School (2010),Senseless (1998),Detroit Rock City (1999),Mallrats (1995),Dazed And Confused (1993),The FP (2011)

| Sn4k3 a răspuns:

American Pie (seria)
21 and over
21 si 22 jump street
Marea Mahmureala 3
Inmormantare cu peripetii
Bad Boys 1, 2
A haunted house 1, 2
Accepted
Expelled
A haunted house 1, 2
Two Guns
Focus. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

White Chicks.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut
Mr.Bones e cel mai bun film de comedie pe care l-am vazut vreodata! Mr.Bones 1 si 2.

| Kinus12 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/cop-out-34531/ este amuzant dar aici gășesti ce dorești http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/.Cuplăcere pentru ajutor :D