| Ioscaa1 a întrebat:

imi spuneti va rog cateva filme faine de genul aventura si comedie? cel mai bun primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| Minato1 a răspuns:

Pai ar fi daca iti plac sa fie si cu animatie: Ice Age 4, Madagascascar 3, Motanul Incaltat
In caz ca nu iti place sa fie cu animatie ar fi :Calatoria 2 Insula Misterioasa, Spy Kids 4D: Safirul timpului, Paul. Un extraterestru fugit de-acasă, Seria Pirati din Caraibe, Pinguinii domnului Popper
Acum sa iti dau pe categori deci
Aventura: Uimitorul Om-Păianjen, Neinfricata, Moştenirea lui Bourne, Hugo, Daca iti place iar Seria Stapanul Inelelor, Avatar, Cei Trei Muschetari, Columbianca, Seria Harry Potter, Seria Transformers
Comedie: Masca, Nasam, S-a furat Mireasa, Umbre intunecate, Scary Movie 1, 2, 3, 4, Seria Placinta Americana, Dicatatorul, 21 Jump Street - O adresă de pomină, Ace Ventura, Mr Bean, Johnny English... se întoarce!, Şefi de coşmar, Mai era o parodie cu filmul 300 Meet to spartans
Ma rog sper ca te-am ajutat O Zi placuta in continuare.

| Ioscaa1 explică (pentru Minato1):

Iti multumesc pentru raspuns am sa ma uit la cateva dintre filmele pe care mi leai spus sper sa fie faine

1 răspuns:
Întrebări recente