| andreea543 a întrebat:

Salut tpu.in pariu cu viata sezonul2 episodul12 cu cine e vlad in pat?

Răspuns Câştigător
| Denisa12122002 a răspuns:

Am vazut ep.12 si dupa cum am vazut este Doris cea care a ramas repetenta ca si Rafael...happy

6 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Nimeni nu stie sigur dar toti zic ca e doris aia care vb cu rafael in ep. 9

| Cristina98A a răspuns (pentru Vampiress):

Cine e doris ca eu nu am auzit de ea?

| Vampiress a răspuns (pentru Cristina98A):

Aia cu care vb Rafael in episodul 9pe scari inainte de impuscatura cind tot ii zicea doris doris iubirea mea, apoi a aparut cora si bla bla bla

| Cristina98A a răspuns (pentru Vampiress):

Aaa. Merci.

| Cristina98A a răspuns:

Eu zic ca e Nadia ca a zis ca a fost indragostita de el, sau Andrada ca sa ii faca in ciuda Ancutei.crying

| NutellaN01 a răspuns:

Uita-te si tu la episod pe voyo, sau daca nu ai cont fa-ti si poti sa vezi episodul in avans, dar merge deact daca faci cont pe voyo