| lovet1coolgirl a întrebat:

In serialul,, Te iubesc la infinit" de pe Euforia este un actor numic Heechul (din trupa Super Junior) care joaca in serial? Am vazut unul care semana cu el... dar nu sunt sigura.

Răspuns Câştigător
| KamiM a răspuns:

Chiar el e. Joaca rolul lui Lee Chul.

| lovet1coolgirl explică (pentru KamiM):

Multumesc mult, am stiut dar nu am fost sigura laughing Esti un fan,, Te iubesc la infinit'' sau Heechul?big grin

| KamiM a răspuns (pentru lovet1coolgirl):

Sunt un fan al amanduroralaughing De fapt iubesc tot ce tine de Coeeea de Sud.

| lovet1coolgirl explică (pentru KamiM):

Ce tarewinking Cum te cheama?

| KamiM a răspuns (pentru lovet1coolgirl):

Ioana... pe tine? hey poate imi poti da si id-ul ca sa vorbim pe mess

| lovet1coolgirl explică (pentru KamiM):

Ariana iti trm id prin inboxwinking

| KamiM a răspuns (pentru lovet1coolgirl):

Ok astept

| lovet1coolgirl explică (pentru KamiM):

Ti l-am trimis esti online? ai primit id-ul?

| KamiM a răspuns (pentru lovet1coolgirl):

Nu am primit nici un mesaj (la mesaje trebuie sa ma duc sa vad daca mi l-ai trimis nu?)

| lovet1coolgirl explică (pentru KamiM):

Nici mie numi vin mesajele la timp uite id-ul meu, nu mai am chef sa astept atata tongue :deea_ary_2009

| KamiM a răspuns (pentru lovet1coolgirl):

Ti-am dat add

11 răspunsuri:
| KamiM a răspuns:

Chiar el e. Joaca rolul lui Lee Chul.