| vampirika31 a întrebat:

ma ajutati si pe mine cu cateva seriala faine despre vampiri, vrajitoare, varcolaci si d'astea?

6 răspunsuri:
| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

The walking dead

| Samara00 a răspuns:

The vampire diares (toate in unu)))

| MagdaKathy a răspuns:

The Vampire Diaries
Twilight
True Boold.
The SnowWithe and The Huntsman
Red Riiding Hood
Si iti mai sugerez o carte Setea..de Carrie Jones

| AgathaRo a răspuns (pentru MagdaKathy):

Nu propune carti fiindca la tineret mai nou le plac filme "dublate in romana" sau titrate, mai putin engleza macar nu trebuie sa isi oboseasca ochisorii dupa literele alea mici-mici.

| MagdaKathy a răspuns (pentru AgathaRo):

E in romana. dar. na fiecare cum vrea eu doar am zis.big grin

| Mihaela_Dana_1989 a răspuns:

"The vampire diares","Teen wolf","The secret circle","True Blood","Supernatural" sau "Being human"(Daca te sperii usor iti recomand sa nu te uiti la ultimele doua mentiounate.Eu m-am lasat de ambele dupa un sezon pentru ca mi-era prea fricalaughing)... Sper sa-ti placa! happy