| FakeJoker a întrebat:

ma intereseaza si pe mine niste seriale mai longevive, am vazut majoritatea serialelor care mi s-au parut calumea si care erau pe imdb cu rating mare, nu am vazut GOT si nici TWD. Vreau sa-mi recomandati seriale cu multe sezoane, sa am ce sa diger si niste filme daca stiti, mai mindfuck asa, gen the prestige, mr nobody, nu simpla actiune cu final fericit.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:Lost,The Sopranos, Californication,The Shield,Weeds,Six Feet Under,Sons Of Anarchy,Supernatural, Gossip Girl, PLL, TVD, Teen Wolf
Filme:Now You See Me 1, 2 (2013/2016),Transcendence (2014),Predestination (2014),I'll Follow You Down (2013),Mute (2018)

13 răspunsuri:
| Captive a răspuns:

Supernatural, Grey’s anatomy, House md

| user1234554321 a răspuns:

Berlin tag unde nacht
Koln 50667
Seriale nemtesti.dar bune big grin

| Sn4k3 a răspuns:

Lost
Prison Break
Suits
Supernatural
Si GOT si TWD merita vizionate
Filme :
Exam
Shutter Island
Identity
Secret Window
Inception
From Hell

| FakeJoker explică (pentru Sn4k3):

Am vazut lost, prison break, suits, shutter island, indentity, inception, o sa le incerc pe restul.

| Lostlyric a răspuns:

Daca ti-a placut Mr. Nobody, iti recomand si Cloud Atlas (2012) si The Fountain (2006).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te uita la GOT, e o pierdere de timp..recent am vazut the100 si chiar mi-a placut, deci il recomand, e foarte interesant.

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca esti ironic.

| devilshelp a răspuns:

The Walking Dead e destul de lung si mie personal imi place. Ar mai fi Supernatural in caz ca nu l-ai vazut, House M.D e genul ala de serial la care te uiti seara 1-2 episoade inainte sa te culci, Teen Wolf e preferatul meu ti-l recomand, Lost am auzit ca e bun, dar eu m-am uitat doar la primele 5 episoade si m-am lasat din cauza ca ma apucasem de prea multe. Pretty Little Liars la fel, uneori pare putin tras de par, dar e super. Vizionare placuta si sper ca ti-am dat cateva pe care nu le-ai vazut inca! happy

| damnedwolf a răspuns:

Grimm are 6 sezoane complet
supernatural 12 sez complete din sez 13 inca apar episoade
csi 15 sez
CSI: Miami 10 sez
CSI: NY 9 sez

| FakeJoker explică (pentru damnedwolf):

Am vazut si grimm si CSI:NY, miami e ceva diferit?

| damnedwolf a răspuns (pentru FakeJoker):

Acelasi lucru

| PisicutaMiauBAU a răspuns:

Suicide Squad, Orphan Black si Midnight Texas(ista nu e terminat) -preferatele mele cel putin...

| Dura_Antonio_1994 a răspuns:

Eu iti recomand Vikings, dar poti, mai usor de atat sa iti instalezi aplicatia, si pe Android si pe windows, Popcorn Time (e free). In ea gasesti si seriale si filme selectate pe categorii, cu subtitrari in ce limba vrei, iti alegi tu calitatea filmului. Eu o folosesc de ceva timp si mi se pare cea mai buna in categoria vizionarii filmelor. Instaleaz-o si tu si nu vei fi dezamagit(a). Funda?