| 2oruodfidjwkaoxocijdsn a întrebat:

Mai de mult am văzut un film, însă nu am reținut titlul filmului, filmul era asa:Este de genul: Haunter sau The Others. Însă aci este vorba de o familie care se îndreaptă spre noua locuință. Însă ei ajung noua lor casă si timpul cum trece familia va sesiza prezenta unor fantome. Ei suna politia, insa nu pot discuta, după un timp își vor da seama ca sunt morti. Isi vor găsi masina exact la acea curba, când mergeau spre casă si se afla cadavrele familiei în masina.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Haunting of Winchester House

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi Dead End (2003) sau Haunting of WINCHESTER HOUSE (2009)
Exista si o productie mai veche, Voices (1973)

| Porcusorul a răspuns:

Foarte asemanator cu The Others, dar diferit totusi. Ca si concept asemanator sunt si The Sixth Sense sau Marrowbone.

| DanielD112 a răspuns:

Este un grup pe Facebook numit "Cauti un film/serial si nu gasesti". Incearca acolo, sunt oameni care au vazut foarte multe filme si cred ca te pot ajuta.