| nopainkiller a întrebat:

Mi-am amintit de un flm pe care l-am vazut mai demult! Insa nu-mi amintesc numele!
Descriere(din cate imi amintesc): Era vorba despre un barbat de culoare, care putea sa zboare! Mai tin minte ca de fiecare data când ateriza pe pamant facea o gaura in strada/pamant,el încercând ca de alta data sa nu mai faca si sa aterizeze fara sa faca o gaura in strada/pamant!
Doar atat imi amintesc! Aaaa si cred ca locuia intr-o rulota ceva de genu, nu prea avea contact cu oamenii!
Daca cumva recunoasteti filmul si l-ati mai vazut va rog frumos daca stiti sa imi spuneti numele!
Funda! Garantat!

Răspuns Câştigător
| SimizRobert26 a răspuns:

Cred ca te referi la Filmul Hancockwinking Se potriveste perfect descrieri tale!

| nopainkiller explică (pentru SimizRobert26):

Multumesc mult! Da! Asta e filmul! De mult ma chinui sa-mi aduc aminte numele acestui film! Multumesc inca o data! Numai bine!

| SimizRobert26 a răspuns (pentru nopainkiller):

Cu placerewinking!

5 răspunsuri:
| SimizRobert26 a răspuns (pentru faramatania):

Stiu ca nu mie imi este adresat acest raspuns dar vreau sa iti multumesc pentru acest film, l-am vizionat si mi-a placut la nebunie big grin

| BlueButterfly35 a răspuns:

Hancock ewinking