| Zaharia_Lorin_2000 a întrebat:

Nu vreau sa va adresez o intrebare, ci mai mult sa va cer o parere. Carrie Fisher, actrita printesei Leia din Star Wars a murit azi dimineata. Filmarile pentru episodul VIII s-au terminat deja daca nu ma insel. Deci ce credeti ca vor face regizorii? Vor schimba actrita? Vor face ceva CGI cum s-a intamplat si cu Paul Walker in Fast and Furious? As vrea cateva pareri in comentarii, va rog!

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Iti dai seama ca ultimul film din serie a fost jalnic? Si eu sunt chiar fan Star Wars. Daca more un actor va fi schimbat, gândește-te ca fiecare are dublura lui plus ca este putin sa oprească filmările.
Sper ca am fost de ajutor, funda?

1 răspuns:
| AlexanderHamilton a răspuns:

In loc sa iti pese de Carrie Fisher in sine, iti pasa de o serie de filme care a devenit jalnica, nu mai e ce a fost. Trist.