| Karate4Ever a întrebat:

O sa fie o serie noua cu Naruto (Naruto Akippuden)? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AditZuKy a răspuns:

Da o sa fie, am vazut-o pe youtube un fel de trailer.Am vazut ca la final, Naruto se va lupta cu Sasuke iar lovitura finala va fi tot cu rasengan si chidori.Naruto o sa aiba multe zgarieturi pe corp(dupa parerea fanior, vreo 50.printre care 3 mari pe corp), iar Sasuke i se va trezi Eternal Mangekyo Sharingan care e foarte tare ca design.
Asta va fi cand se va termina al 4-lea Razboi Ninja.Citeste Manga daca vrei.Asa,in akkipuden Naruto bine-nteles ca va fi mai mare(probabil 18-20 sau 21 ani).Va fi in ANBU impreuna cu Sakura.
Toti spun ca Shippuden se va termina cu Sasuke si Naruto murind, dar nu-i asa.Ce-ar fi fara ei animeu?
Deci, da va exista si Naruto Akippuden dar aha cat o sa mai asteptam.Noi nici n-am terminat shippudenu, ca japonezii sunt la jumatatea lui Akippuden.Mai avem in jur de 100 sau 80 episoade.

Uite:

Akkipuden
http://www.youtube.com/watch?v=eqKo5qhI9Yg

Naruto vs Sasuke

http://www.youtube.com/watch?v=_AU63wD8a_c

Ai grija la al doilea.Sa nu inchizi dupa ce Naruto gata si-a doborat mana.O sa vezi ca o s-o atinga pe Sakura si va trai.

Si sunt sigur ca Sakura si Naruto vor fi iubiti si se vreo casatori.El va fi Rokudaime:al 7-lea Hokage.

1 răspuns:
| mariacris98 a răspuns:

Momentan sunt doar niste zvonuri. Nu se stie nimic sigur.