| Hinbrad a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie link cu un site care are filmul selfie 69.Caut de o ora si toate siteurile pe care scrie selfie 69 e primul selfie nu asta nou.

4 răspunsuri:
| Random123456 a răspuns:

(http://www.filme-romanesti.com/2016/12/selfie-69-2016.html) asta e ceea ce cauti, sau e tot cel vechi?

| Alex_Florin_2001 a răspuns:

Momentan n-a aparut pe nici-un site, din pacate trebuie sa mai asteptam pana cumpara cineva Dvd-ul si il pune pe Net.

| Hinbrad explică (pentru Alex_Florin_2001):

Am cautat dvd pentru bluray dar tot nu l-am gasit de cumparat.

| Alex_Florin_2001 a răspuns (pentru Hinbrad):

Inseamna ca inca nu s-a pus in vanzare, avand in vedere ca are 1 an de cand a aparut, slabe sanse sa il vedem pe Dvd.