| Gimiki97 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste filme de orice gen?

Răspuns Câştigător
| Mihaela2710 a răspuns:

Ar fi "Harry Potter" toate partile daca vrei aventura, sau "Yes Man" comedie, sau unul care imi place mie "O altfel de Cenusareasa moderna" pentru romantism. Sper sa-ti placa... tongue

| Gimiki97 explică (pentru Mihaela2710):

Merci :* O sa le vad pe toate... Doar sa treaca plictiseala asta... happy

13 răspunsuri:
| ghostbusters a răspuns:

Dolphin tale

| Secret2000 a răspuns:

Pacific rim

| Mihaela2710 a răspuns:

Multumesc, multumesc, multumesc de funda!;*

| Cristi19991999 a răspuns:

American Pie, iti recomand biblia sexului sau din nou pe felie sunt ff tari mori de rass funda?:*plz

| eye6eye a răspuns:

Eu stiu unu gen thriler-horror se numeste Constantine este super film

| Gimiki97 explică (pentru eye6eye):

L-am vazut ca e super tare si trebuie sa apara Constantine 2... Cred ca o sa fie si aceeasta mai tare decat primul.

| qStefann a răspuns:

Newer Blak Down. Sau Fast Five [1, 2,3, 4,5, 6]laughing

| Gimiki97 explică (pentru qStefann):

Sunt multe parti din Fast Five? laughing)

| qStefann a răspuns (pentru Gimiki97):

1, 2,3, 4,5 si 6.

| Gimiki97 explică (pentru qStefann):

Tare

| Dyssy a răspuns:

Madagascar 1,2, 3 si 4