| CosminnZ a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie cateva filme de Craciun?

8 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Si iata topul :

1. Miracle on 34th Street
2.It’s a Wonderful Life
3.A Christmas Carol
4.The Santa Clause
5.Christmas Vacation
6.Elf
7.Home Alone
8.Home Alone 2: Lost in New York
9.Trapped in Paradise
10. Jack Frost
11. Jingle All the Way
12.The Polar Express
13.How the Grinch Stole Christmas
14.The Family Man
15.Surviving Christmas

| eXtreme21 a răspuns:

Am văzut de curând unul de comedie, se numeşte ''Bad Santa''.
Sper că am putut să te ajut.

| AmandytaErhan a răspuns:

Daca afli mai multe sami le spui si mie k eu tot vroiam sa pun intrebarea asta

| AmandytaErhan a răspuns:

Stiu si eu unu,, P.S. i love u''

| andr3yr a răspuns:

Http://www.filmehdonline.ro/ aici este o lista cu filmele de Craciun si poti sa le si vezi

| WeeD_1692 a răspuns:

Gasesti aici o lista cu filme de craciun

http://www.filmesubtitrate.biz/2011/12/filme-de-craciun.html

| Pishtii a răspuns:

Uite o lista cu filme de craciun:bad santa, elf amandoua is din anul 2003, this christmas (2007) si la asta sa te uiti primul, home alone toata lista cam atatea stiu eu a am omis unu serendipity din 2001

| kitzsmile a răspuns:

Arthur Christmas, Beethoven's Christmas Adventure 2011, Princess for Christmas,Poveste de Craciun,a Golden Christmas, The Search for Santa Paws, A Christmas Story,
A Mom For Christmas
Elf
Christmas Vacation
Beethoven's Christmas Adventure
Thomas Kinkade's Home for Christmas
The Smurfs A Christmas Carol
Thomas Kinkade's Home for Christmas