| anonim_4396 a întrebat:

putin ajutor. Acum cativa ani am vazut un film cu o femeie care a facut un transplant de ochi, dar nu stiu ccum ea a vazut prin acei ochii barbatul care a ucis femeie de la care a primit ochii, si pe parcursul filmului ea incearca sa-l descopere sa-l dea pe mana politiei. Ofer funda (spaga). Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Deadly Visions?

14 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Los ojos de Julia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Mersi zombaloaico dar nu e asta, filmul ala era vechi. stiu ca l-am vazut inainte de 2008. plus ca am zis, femeia asta avea ochii celei care a fost omorata, transplant.

mai astept raspunsuri big grin

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, cred că nu mai ştiu să citesc.hee hee.

| UnleashedPsycho a răspuns:

The Eye?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru UnleashedPsycho):

Nu. nici asta

| UnleashedPsycho a răspuns:

Atunci Blink?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru UnleashedPsycho):

Nu, nu e nici asta dar e al naibi de asemanator. poate mai stii altul la fel? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru UnleashedPsycho):

DDAAAA, de cati ani il caut. MErisi mult prietene!

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere, prieteno!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru UnleashedPsycho):

De unde era sa stiu ca esti fata laughing

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, să spunem că nu mă deranjează.
Toată lumea presupune că sunt băiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru UnleashedPsycho):

Nu fi chiar asa rea, nu " sa presupunem ca nu ma deranjeaza". daca te deranja iti puneai, pisi sau mai stiu eu ce, dar asa ai pus deliberat sa para ca esti baiat, pana si avatarul. tongue

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai să nu sărim cu concluziile. Ce om în toate minţile introduce "pisi" în nickname?
Nickname-ul sau avatarul ar trebui să fie ceva ce te reprezintă, nu ceva ce declară ce sex ai. Dacă pe mine nu mă reprezintă "SexyDollPussycat" de ce mi-aş pune numai ca să ştie lumea că produc estrogen şi nu testosteron?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru UnleashedPsycho):

"Ce om în toate minţile introduce "pisi" în nickname?" laughing. oricum, ca sa eviti toate chestiile puteai pune si tu "UnleashedPsycho girl "si scapai.

saaaaaau, poate pisi ( ca tot l.am pomenint rolling on the floor ), scusa dar m.am obisnuit pe aici cu nick.uri din astea si ma bufneste rasu defiecare data cand pomenesc.