| ghostkiller57 a întrebat:

Recent am vizionat Percy Jackson, primul film si al doilea, si as vrea sa stiu daca va aparea si filmul al treilea, am cauta pe net dar nu am gasit mare lucru, daca ma puteti ajuta FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Și eu am căutat, chiar aștept și a treia parte dar se pare că nu este nimic sigur despre asta chiar văzusem ceva despre anularea seriei(din partea lor, orice este posibil), actorul Logan Lerman (Percy Jackson ) are alte proiecte în desfășurare(filme) și deci... posibil spre finalul anului viitor să înceapă filmările. Chiar îmi pare rău că trebuie să așteptăm așa mult, a fost așa interesant.

| ghostkiller57 explică (pentru anonim_4396):

Off si mie imi pare rau a fost chiar un film interesant.

2 răspunsuri:
| ClaryHerondale a răspuns:

Apare in 2016 partea a 3a