| Tentacle111 a întrebat:

Filmul Percy Jackson si Olimpienii:The Sea of The Monsters cand va aparea? Si ce tip de film va fi? Pentru ca daca va uitati la trailer e asa...comedie sa zicem.Siiiii joaca aceiasi actori? FundA.

Răspuns Câştigător
| PopMateMada a răspuns:

Va aparea cam peste 2-3 saptamani sau 1 luna chiar nu vor fi chiar acceasi actori da si este si de comedie sper ca te-am ajutat fundita daca poti happy

3 răspunsuri:
| Tentacle111 explică:

Nu va mai fi acelasi Percy Jackson corect? Macar...a ramas Gorver laughing

| Radu_Diana_1997 a răspuns:

Va aparea cam peste 2-3 saptamani sau 1 luna si nu vor juca chiar aceiasi actori si da este de comedie.