| MySergiu a întrebat:

recomandati-mi si mie niste filme misto Cu actiune crime haioase nu stiu ceva jmek sa fie

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

El Camino Christmas (2017),Kalifornia (1993),In Bruges (2008),Seven Psychopaths (2012),Plastic (2014),Wrong Cops (2013),Pawn Shop Chronicles (2013),The Hooligan Factory (2014),Dead Man Down (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Pain and Gain (ai sa razi de o sa de caci pe tine, il tortureaza pe unul cu dildouri)
2. Misiune imposibila (nu stiu cate filme sunt dar toate sunt faine)
3. Fast and Fourious (daca nu ai vazut toate filmele ai trait degeaba)

| PumpkinDoll a răspuns:

Fight club(asta ii mai mult psihologic, dar merita)
Dead Poets Society
A requiem for a dream
Tacerea mieilor
I spit on your grave(is 3 parti, e cu o tipa violata care se razbuna brutal pe violatori)
Hostel
Actiune:
Never Back Down
Undisputed
NINJA
NINJA ASSASIN
Greu De Ucis
Ong Bak
Tom Yum Gong
Blood and Bone
Circle of Pain

| Victoria18 a răspuns:

Numere fatale

| NellieLovett a răspuns:

Dumb and dumber
Liar liar
Triple x Xander Cage
Familia Addams
The Thinning

| Aslam a răspuns:

Deadpool.

| MySergiu explică (pentru Aslam):

Am vazut anul asta iese 2

| Elipsee a răspuns:

Ti-as sugera Taken, este de actiune iar daca iti place uita-te si la taken 2 si 3

| Raresbos a răspuns:

Uita-te LA honing I'm kopf este super este de comedie si LA yesman si asta e extra fain