| kilder64 a întrebat:

spuneti-mi ceva filme cu trenuri happy era unul cand au furat un tren de calatori sau ceva happy dar mai multe exemple va rog.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Transsiberian (2008),Night Train (2009),Last Passenger (2013),Mea Culpa (2014 - acț.de final a filmului este în tren), Source Code (2011)

6 răspunsuri:
| Fabb a răspuns:

Eu iti recomand Source Code : http://www.imdb.com/title/tt0945513/! L-am vazut.e foarte captivant! Mi-a placut tare mult.

FUNDA?

| Pricked a răspuns (pentru Fabb):

Cum poate un cerşetor de funde să recomande un film bun?

Mă, eşti o excepţie.

| DamianMarley1900 a răspuns:

Un film cu tren: ''De neoprit,, si filmul caer zici tu al stiu trenul furat din metrou cu pasageri e misto ala.dar nu-mi mai amintesc cum se chema.

| Bogdan521 a răspuns:

S-a furat un tren 123. E smecher dar e cu un metrou