| VasyBlueLighT a întrebat:

Spuneti-mi niste filme ca si Dear John, pentru cine a vazut filmul, si pentru cine nu l-a vazut filme cu o poveste de dragoste la care sa ma faca sa plang! Va rog
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bloodyhell a răspuns:

The Last Song
Charlie St. Cloud
Letters To Juliet
The Vow
The Lucky One
When In Rome
Remember Me
My Sister's Keeper

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Incearca "Love takes wing". E un film simpatic, mie mi-a placut mult. Mi-ar place sa imi spui cum ti s-a parut.

| Mădă0611 a răspuns:

Keith
Now is good. La filmul asta m-am plictisit la inceput, l-am si oprit dupa vreo 30 de minute, dar intr-o zi m-am pus sa-l vad, aproape jumate' din film am plans.
Pearl Harbor
Here on Earth

| foxsilver a răspuns:

Desi, este un film mai vechi, iti recomand "Autumn in New York".

| FastAndFurious a răspuns:

Never Let Me Go

| val31989 a răspuns:

The notebook mi s-a parut o poveste frumoasa de dragoste.

| AlinQa a răspuns:

Remember me, a walk to remember