| ValentinFlr a întrebat:

Spuneti-mi niste filme sau seriale ca Twilight sau TeenWolf! Funda celui care imi da cele mai frumoase filme sau seriale!

5 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Titanic
pariu cu viata
vampires diares
pretty little liars
gossip girl
material girls
a syndrella story
mean girls

| xlollypop a răspuns:

True blood, supernatural dar cel mai genial the vampire diarias:*; x

| InvisibleTouch a răspuns:

Uite seriale: The Vampire Diaries, Blood Ties, Supernatural. The Vampire Diaries este serialul nr 1 in domeniul celor cu vampiri :D Filme cu vampiri ar fi clasicul Interviu cu un vampir sau poti sa-ti alegi din lista aceasta http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri/ :)

| InvisibleTouch a răspuns (pentru InvisibleTouch):

Si la seriale am uitat de True Blood big grin

| ValentinFlr explică:

Vreau sa fie filme sau seriale doar cu (VAMPIRI sau VARCOLACI)