| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numea acel film cu fantome, are o secventa in el in care el se duce pe la ea, fac dragoste iar dimineata spiritul il omoara pe tip, iar la final ca sa scape de spirit trebuie sa ii dea inelul de logodna inapoi, parca asa era, dau funda cui stie filmul!

3 răspunsuri:
| Florin0509 a răspuns:

Din ce îmi spui tu aici cu siguranță este vorba despre filmul "Drag to Hell"

| Laur224628 a răspuns (pentru Florin0509):

Nu este acesta, in film era vorba despre sotul femei care murise si isi dorea inelul de logodna inapoi