| Geani96 a întrebat:

Salut,TPU.Stie cineva filme gen seria Paranormal Activity,Grave Encounters, Paranormal Entity? Genul filme bazate pe filmari facute de personaje thriller/horror. Funda cele/cel mai interesant/e si puncte restul. happy

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

The Exorcist
Insidious
Night Of The Living Dead
The Graveyard
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Wrong Turn II : Dead End
Dawn Of The Dead
The Exorcism of Emily Rose
Priest
Drag Me To Hell
Poltergeist
Psycho
Final Destination
Dead Snow
Phantasm II
The Thing
The Fog
Dead Silence
One Missed Call
Mirrors
Candyman
Friday the 13th
A Nightmare On Elm Street
Silent Hill
Devil Seed
Silent House
ATM
The Hike
The Helpers
Quarantine

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Nu stiu daca exact asta cauti dar ai putea sa te uiti la exorcizarea lui emily rose...pentru ca e bazata pe o poveste reala si exista inregistrari cu fata dupa care s-afacut filmul:http://www.youtube.com/watch?v=slXNDigyc0Q :*

| Geani96 explică (pentru xlollypop):

L-am vazut.Anyway,merci de propunere. happy

| xlollypop a răspuns:

A ok atunciincearca fenomene stranii -chiar daca este un serialin fiecarepisod este vorba de failii ce se muta in case noi si acolodau peste tot felul de surprize neplacute:*

| piTiCcu a răspuns:

The Last Broadcast
Lake Mungo
Diary of the Dead
The grudge

Bafta!