| Iordacheionelmarian a întrebat:

Salut TPU, știe cineva/își amintește cineva de cine a fost tradus și adaptat povesti din folclorul maghiar? Episodul semnele din nastere ale printesei. DAU FUNDĂ

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Producatorul Lajos Nagy, originar din Romania, cred!

| Iordacheionelmarian explică (pentru Salontanul):

Cine a tradus și adaptat varianta Dublată în română, nu varianta în maghiara, ca să nu confrundăm

| Iordacheionelmarian explică (pentru Salontanul):

Întreb pentru că am făcut rost de o înregistrare al tot Episodului dublat în romana, dar îî lipsește outro-ului și am vrut să-l lipsesc eu de la alt Episod dar nu știu Cine a tradus și adaptat varianta Dublată în română,

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu stiam ca sunt mereu aceleasi persoane care dubleaza.De exemplu la acestea ai finalul inclus.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLvqEOEh2EdjkCxcd9xxHvV6QwLgrBO6zZ

Tu doresti fix pentru acel episod?

| Iordacheionelmarian explică (pentru dullcat):

Da. Doresc fix pentru acel episod, am nevoie pentru un video

| dullcat a răspuns (pentru Iordacheionelmarian):

Cred ca poti identifica vocile usor, daca asculti cu atentie pentru cateva episoade.