| keikop119 a întrebat:

stie cineva un anime ecchi dar si comedie, fara actiune sau magie, doar school life si foarte romantic, de preferat cu un baiat mai rece, dragut si matur si o fata care e opusul lui

Răspuns Câştigător
| SoryIna a răspuns:

Honey and clover...

4 răspunsuri:
| SoryIna a răspuns:

Paradise Kiss :X:X:X o sa-l iubesti sau Nana :X:X:X

| keikop119 explică (pentru SoryIna):

L-am vazut si nu mi-a placut si nana a fost grozav dar nu mi-a placut finalul

| keikop119 explică:

De preferat sa se casatoreasca la sfarsit si sa aiba animatie buna
stiu ca sunt multe detalii dar as vrea o poveste exact ca itzaura na kiss, este preferatul meu

| AlinKun a răspuns:

Kaichou wa Maid-sama