| Para_Bogdan_1990 a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi toate sezoanele din Top Gear? Daca se poate sa fie cu subtitrare in engleza, nu ma supar. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| unnume8 a răspuns:

Ai putea incerca pe aplicatia de pe telefon freeflixhq. Daca vrei sa cauti pe pc, iti recomand sa instalezi un emulator gen bluestacks, nox, si sa instalezi acolo freeflixhq(aplicatia e de pe google, nu pe google play). Sper ca am ajutat, iar in cazul in care chiar nu merge, ai putea incerca pe programul de pe pc, Leonflix, dar nu stiu daca o sa gasesti. Funda?