| b1ng0 a întrebat:

Stiti ca in ultimul episod sezonul5 din Merlin, Arthur moare? Nu cumva Merlin trebuia sa ii dea apa din lacul Avalon...care eu daduse regele pescar in sezonul 3 episodul 8?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cam asa... Dar Chiar moare? :O Adica nu am vazut niciun episod din sezonul 5, nu am avut prea mult timp, dar chiar va muri? :O Nu ma asteptam la asta... Dar totusi nu cred ca se va termina asa. Poate va fi reinviat. tongue

| b1ng0 explică (pentru anonim_4396):

BBC a spus ca a incheiat definitiv Merlin...Dar pe la sfarsit cand Arthur moare, Kilgharrah ii spune lu Merlin sa faca nu stiu ce si Arthur va "rasari" din nou

| anonim_4396 a răspuns (pentru b1ng0):

Oh, ok laughing M-am calmat big grin Multumesc mult big grin