| GABY1112 a întrebat:

Stiti ceva seriale de comdie sau actiune? Dau funda!
sau filme bune de comdie.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme de comedie:
21 & Over
The Hangover Part.III
The Dictator
Ted
Dex Drive
Project X
Seriale acțiune:
Arrow
Prison Break
The Mentalist
Game Of Thrones
Continuum
Banshee

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

Stiu filmele astea le-am mai vazut 21 si over e cuunu chinez.The dictator cu unu ce is taiat barba ted uruletul viu arow cu un arcas prison break cu prizonieri evadati game of thores ii gata apare sez 5 in aprilie urzeala trolurilor cu jon snow!

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

am vazut metlists si mi-a placut

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

Uita-te la The walking Dead is 3 sezoane

| faramatania a răspuns (pentru GABY1112):

Bravo, ai cam văzut din ele, poți să încerci și Continuum și Banshee, iar la răspunsul meu global este Sex Drive și nu"Dex". Sorry pentru eroare.

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

Eu in timpil liber imi downldez filme si de ata ma uit la atatea.Si am 11 ani!laughing

| faramatania a răspuns (pentru GABY1112):

Am văzut The Walking Dead, aștept sez. 4

| faramatania a răspuns (pentru GABY1112):

Atunci dacă ai doar 11 ani îți recomand să te uiți doar la Continuum, la Banshee mai târziu.Ok? Și acum, să știi că faci bine că downloadezi filmele, pentru că așa le vezi la o altă calitate. Dacă n-ai văzut Movie 43, e chiar ok, în timpul liber îi poți aplica un download.

| faramatania a răspuns (pentru GABY1112):

? Nu știu ce este.Detalii.

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

Nu-l mai astpta ca apare in 14 octombrielaughing

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

Eu le iau de pe turent! Si cum ii Banshee horor sau alea de la 18

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

M-ai e un serial fain! Se numeste BMS Blue Montain State

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

Mai este un serial sa stii bmS blue montain state uitete!

| faramatania a răspuns (pentru GABY1112):

Da îl știu și pe acesta, dar nu este chiar genul pe care să-l prefer.

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

Asta? Gosip girl is 6 sez imi place la nebunie!

| faramatania a răspuns (pentru GABY1112):

Nu este horror, este în genere un serial de acțiune, iar scenariul este semnat de Alan Ball cel care a realizat și True Blood.Nu neapărat din cele ce trebuie urmărite de la 18 ani,nu l-aș aprecia așa.Dar, totuși, nu știu, poți să-l vezi, nu e nimic interzis în el.Și nici chiar de maniera True Blood.Și este un serial foarte bun.

| faramatania a răspuns (pentru GABY1112):

Da și mie mi-a plăcut foarte mult.L-am văzut.

| faramatania a răspuns (pentru GABY1112):

Știu când apare și îl aștept pentru că este unul din serialele mele preferate.Eu am jucat și Walking Dead Survival Instinct (jocul, destul de bun, e cu Daryl și Merle, personaje principale)

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

Walking dead apare in 14 octombrie.Ii filmul meu preferat.Si nu-l mai pomeni pe merle ca o murit si imi pare rau.ca la omorat ala din wodbory eu rupt degetele cu dintilaughingII fain jocu mersi ca milai zis!

| GABY1112 explică (pentru faramatania):

Esti fata sau baiat?

| faramatania a răspuns (pentru GABY1112):

Ți-am zis de joc care-i foarte bun și dacă mai ești și fan Merle este ok pentru că în joc nu mai moare și se termină și cu bine.

| faramatania a răspuns (pentru GABY1112):

Prima variantă.Și îți mulțumesc pentru fundă.

27 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi aici:
9 9 0. ro
v play.ro

| maychanges a răspuns:

Nu dar daca vrei sa razi cauta pe Youtube Doza de has

| LissaHateaway98 a răspuns:

Doi barbati si jumatate. Friends (Prietenii tai). The Big Bang Theory. Glee. Greek. si The Wolf. astea au fost seriale. Acum filme : Scary Movie (2013),This Means War (faci pe tine de ras); American Pie si Bad Teacher. Funda?

| Elis775 a răspuns:

The Big Bang Theory

| Bitzuu a răspuns:

Prison break. vikings (2013).

| alexutzzu27 a răspuns:

The Change-Up...mori de ras daca te uiti