| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva la ce episod este in seara asta (4 iulie) din Nini de pe disney channel si cate episoade are serialul si daca are cumva 2 parti?

Răspuns Câştigător
| Andreea_7940 a răspuns:

Serialul are 128 episoade.Doua parti? Nu stiu la ce te referi.E un singur sezon.Doua parti cu publicitatea.Iar la 23 e reluarea serialului de la inceput.
4.07.2011 ora 21:25 episodul 124...4.07.2011 ora 23:35 episodul 24. Funda?

4 răspunsuri:
| Andreea_7940 a răspuns:

In caz ca vrei sa il revezi...http://www.youtube.com/watch?v=RHS9TFVwaYk&feature=channel_video_title

Incerc sa pun pe youtube cate episoade am.

| StopCardiak a răspuns:

Poate fii o reluare sau un episod nou nu se stie, iar 2 parti sigur are publicitatea dupa prima parte adica pe la 7.50 ca serialul incepe la 7.30 si se termina pe la 8.30

| Monica_7453 a răspuns:

In seara asta este episodul cand se hotaraste custodia ceciliei, nu are 2 parti, doar una. fundita big grin?

| titi_9015 a răspuns:

Eu stiam ca are 100 si ceva de episoadeeepuppy dog eyes...adica m-am uitat pe youtube la finalul filmului.da' in seara asta nu stiu ce episod estesad