| VeldroN a întrebat:

Stiti niste filme bune la care ma pot uita ca am ramas fara idei?
Orice filme puteti sa imi sugerati dar preferabil cele cu zombii happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Antisocial (2013)
Remains (2011)
28 Days Later
28 Weeks Later
World War Z (2013)
[Rec] seria
Land Of The Dead
In The Flesh (miniserie BBC 2013)
I Am Legend
13 Eerie
Warm Bodies

| VeldroN explică (pentru faramatania):

MS.Pe I Am Legend l-am vazut dar pe celelalte nu.O sa ma uit la toate happy.

| faramatania a răspuns (pentru VeldroN):

Cu plăcere! Mulțumesc și eu.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

World War Z (2013)
Resident Evil: Afterlife (2010)
Super 8 (2011)
Zombieland (2009)
Grindhouse (2007)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma zapacesc filmele cu zombie.Se misca greoi, nu ajung mai rapid la victima, mai putin aici http://www.imdb.com/title/tt0480249/?ref_=nv_sr_2
Toate au acelasi subiect si te intrebi pe la sfarsitul filmului, daca ora pierduta a fost doar prezentarea.
The Silence of the Lambs - (1991) poate incerc si eu sa-l revad...

| VeldroN explică (pentru anonim_4396):

Ms ca mi-ai dat site-ul dar din pacate pot da doar o funda ca te-as da si tie happy.
Sa stii ca nu in toate filmele cu zombii ei se misca greu de exemplu e un film ce l-am vazut acum 3 luni:World WARZ

| anonim_4396 a răspuns (pentru VeldroN):

Foarte nasol.Da lasa ca mi-a trecut supararea de funda.Am baut ceva si s-a dus. tongue
Pai da, dar acolo a jucat Molid Pitt.Iti dai seama ce mai fugeau femeile infectate prin platou dupa el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0365748/

| KoNeTi a răspuns:

Iti recomand:
The Grudge 1 si 2
Jeepers Creepers 1, 2, 3. => Asta e smecher rau
Silent Hill
Dincolo de portilor iadului

Salut!