| catalino200 a întrebat:

Stiu ca pun o intrebare cam banala, dar imi amintesc, cand eram mic aproximativ pe clasa a 3 a, pe canalul de desene minimax era un desen in care un baietel era la tara (*dupa cate cred) si la un amomentdat s-a facut foarte mic si avea prieteni mici, sau ceva de genu(asta se intampla aproximativ acum 6 ani deci numi prea amintesc)! Daca stiti va rog sa ma ajuti! Evident raspunsul castigator primeste funda.

3 răspunsuri:
| HVI a răspuns:

Nu cumva e vorba de Marcellino? :))
http://www.youtube.com/watch?v=zpUynsC7kJg

| catalino200 explică (pentru HVI):

Nu frate, si asta era fain acum imi amintesc de el, dar baiatul era mai inalt, si avea un frate, si a facut parca pe bolnavul si maicasa l-o lasat acasa si nu stiu ce so intamplat si a devenit mic.Nu era serial, ca astealalte, era ca un film, de ex cum e cars I, asa ca un fil intreg. Intelegi? Imi amintesc ceva cu statui uriase in sat/oras ce o fi fost.Imi aduce aminte de varsta copilariei.
Ms oricum de Marcellino..am chiar uitat de desenu asta

| HVI a răspuns:

Mnoh nu stiu la care te-ai putea referii?tongue
Totusi, un serial care imi placea si imi place si acum e Dragonball big grin Incearca-lwinking