| Mady1308 a întrebat:

sunt o mare fana naruto shippuuden si as vrea ca sa imi spuneti daca este adevarat ca naruto si sakura se v-or saruta, va rog daca stiti spuneti-mi episodul..

1 răspuns:
| Andreaa a răspuns:

Heiibig grin Acum clar nu! adica este razboi si in + mai apare si sasuke puppy dog eyes cel putin pana se va termina razboiul nu se va intampla nimic "romantic"poti citi manga daca vrei sa vezi ce se va mai intamplabig grin dar va mai tine razboiul destul de mult sigh