| IloveNaruto a întrebat:

Buna tuturor sunt o mare fana Naruto:** si vreau sa vad si eu episoadel shippuuden dar am vazut ca pe internet e doar pana la 217 si eu as vrea sa vad mai departe voi puteti pune episoade din naruto shippuuden? va rog cine poate dau funda:***(si sakura scuze ca nu ti-am dat atunci funda prietena mea i-a dat funda ca nu a stiut cui sa ii dea)

Răspuns Câştigător
| LiquidThoughts a răspuns:

Pai 217 e cel mai recent episod xD. Apare cate unul in fiecare vineri.=D