| StasN9 a întrebat:

sunt un fan anime,nu demult am terminat sa ma uit death note, mi-a placut foarte multt, recomandatimi va rog un nime la fel de interesant dar sa fie cu un sfirsit fricit

si daca se poate descrietimi va rog macar in doua rinduri despre ce este animeul.

Dragonboll, Naruto(cel mai fain), bleach, one pice, fairy tail le-am vazut

Funda + vot

Răspuns Câştigător
| iYuuki a răspuns:

Code Geass, Kuroshitsuji, Hakuouki, D. Gray-man, Ao no exorcist, Vampire Knight, Brave 10, Sword Art Online, 07 Ghost, Psyhic Detective Yakumo, No.6, Hiiro no Kakera, Dantalian no Shoka, Monochrome Factor, Kaichou wa Maid-sama, Nurarihyon no Mago, Darker than Black, Blood-C, Natsume Yuujinchou, Kara No Kyoukai, Durarara!, Fruits Basket, Romeo x Juliet, Soul Eater, Special A, Skip Beat!, Gakuen Alice, Shugo Chara!, [C]: Control: The Money And Soul Of Possibility, Uta no Prince-sama, Ouran High School Host Club, Shiki, Uroboku, etc.

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Code geass, cu aceeasi dorinta de a cuceri lumea.

| Pisicuța a răspuns:

Soul Eater, eu pur și simplu m-am îndrăgostit de anime'ul ăsta.

-Later Edit-
Ah,uite, am găsit un fel de trailer pentru el ^^
http://www.youtube.com/watch?v=KIKJ2FYsTcE

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Uita-te pe anime k age si a aparut film nou naruto

| mynameiskatwoman a răspuns:

Buna. Din pacate nu iti pot trimite mesaj din cauza statutului de membru junior. Ai terminat pana la urma Death Note sau nu?