| lSarcastiquel a întrebat:

Spuneti-mi un anime care merita vazut gen:
Fairy Tail,Naruto/Naruto Shippuden, Death Note.

Răspuns Câştigător
| Snowfall a răspuns:

Code Geass,Fullmetal Alchemist Brotherhood,Elfen Lied,Monster,Black Butler,Hellsing,Soul Eater,Black Lagoon,Hell Girl,Blue Exorcist,Nana,Ergo Proxy,Gantz,Another,Btooom!,Clannad,Devil May Cry,Eden of The East,Ghost in The Shell,Shiki,The Flowers Of Evil, Wolf's Rain, Texhnolyze, Ghost Hunt, When They Cry

9 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

Shugo Chara! E frumos!

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Gasesti youtube

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Ga Rei Zero
http://www.animefreak.tv/watch/ga-rei-zero-english-dubbed-online-free Asta e cel mai misto dar are doar un sezon :(, As da orice pentru a se face sezonul 2, Ese pur si simplu perfect realizat
Perfect realizat acest anime, aici este vorba de 2 prietene foarte bune care hotarasc sa devina surori, La final una dintre acele 2 fete este ranita foarte grav de un individ foarte puternic si este bagata in spital, unul dintre ochii ei este distrus si nu mai poate vorbi + nu mai poate merge singura pe o perioada mare de timp ( 4-5 ani ), La acea fata vine individul care a ranit-o si ii arata ura din inima ei ea devenind o asasina (ea normal nu vrea sa faca asa, dar puterea cristalului pe care indivil rau o are nu o lasa sa faca ce vrea si a trezit partea rea din acea fata, la final surorile se lupta si cea mica ( care era de partea politiei ) o omoara pe cea asasina, In al 2 lea sezon care nu mai este pe internet ( si pe care aproape l-am uitat ) un medic cu puteri mari ( gen cele din naruto ) o aduce la viata peste 2 ani. Ele se unesc si pana la urma il omora pe tipul rau :X Happy End
Anime-ul este : Erotic / Pervers / Horror / acest anime se bazeaza multttttttttt pe Dramma / Ecchi / Monsters / Awsome weapon ( sword ) / etc

Elfen Lied
http://www.animefreak.tv/watch/elfen-lied-english-dubbed-online-free La asta nu-i trebuie continuare e pur si simplu perfect... :X
Aici este vorba despre :
Cercetatori au facut o descoperire o noua "rasa" la care le spun : ( in limba romana s-ar traduce ) Cicloniei, Este vorba de o rasa de oameni care au coarne si o putere foarte ciudata
Filmul este :
Horror / Drama / Pervers /Erotic /Ecchi /Amuzant / Suprea Natural

Mirai Nikki
http://www.animefreak.tv/watch/mirai-nikki-online Asta trebuie vazut
Este cam greu de explicat, dar sa incerc
Este vorba despre 10 persoane alese la intamplare de "dumnezeu" pentru a juca un joc pe viata si pe moarte, la final cel ce castiga avea dreptul de a ii invia pe toti cei care ia omorat ( aici se refera la victimile colaterale ) si sa isi puna o dorinta, Dar totul devine complicat si se aliaza impotriva acelui "dumnezeu "
Anime-ul este : Pervers / Horror / Multa Drama / Amuzant / Ecchi / SupraNatural /SuperPuter/ New Weapon/Erotic

KiSsXsiS
http://www.animefreak.tv/watch/kiss-x-sis-english-dubbed-online-free Varianta Online
http://www.animefreak.tv/watch/kiss-x-sis-tv-online
Varianta TV
Aici este vorba de 2 fete care n-au ce face decat sa-l sarute de vreo 4-5 ori pe zi pe fratele lor :D Nu ca nu e fain anime-ul dar, E ciudat, Anime-ul este amuzant /erotic /pervers/comedy/drama( cate-o data)

Daca nu ai vazut anime-urile astea degeaba te uiti la anime :P

| AnimeG0DDDFan a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

(, As da orice pentru a se face sezonul 2) " Chestia asta voiam s-o scriu la anime-ul Mirai Nikki

| Copildeciocolata a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

Nu-mi vine sa cred esti prima persoana care s-a mai uitat la Ga rei zero! Te iubesc laughing)))

| AnimeG0DDDFan a răspuns (pentru Copildeciocolata):

Uh :XPwp you :*

| Copildeciocolata a răspuns:

Shagugan no shana, fullmetal alchimist, ga-rei:zero, vampire knight, ao no exorcist, guilty crown, elfen lied, one piece, sword art online, jigoku shoujo, magi, soul eater, fate/zero, blood -c si cam astea imi trec prin minte momentan happy Sper ca am fost de ajutor kiss

| Frosch a răspuns:

D. Gray-Man
Shakugan no Shana
Soul Eater
Sword art online
Fullmetal Alchemist
Hunter x Hunter
Zetman

| Barbu_Andrei_1999 a răspuns:

Bleach.
E foarte tare.
uita-te pana la capat. Funda?