| StasN9 a întrebat:

Sunt un mare fan anime, la moment privesc Naruto Shipuden si Bleach, pe linga asta vreau sa mai privesc niste animeuri misto, am decis sa ma uit unul din astea doua Fairy tail sau One Piece, nu stiu care este mai interesant dar vreau sa ma uit la unul din ele, ce imi recomandati ..care e mai bun Fairy tail sau One piece?

Funda + vot

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ambele sunt anime-uri iubite de publicul anime.Depinde ce iti place tie, pentru ca Fairy tail este de tip drama, si One piece este de tip aventura.Ambele au povesti interesante ce contin suspans.Inplus Fairy tait contine si dragoste, dar One piece doar aventura, actiune si comedie. Sper ca ti-am fost de ajutor.O zi buna

3 răspunsuri:
| ganutzu a răspuns:

Fairy tail...One piece mi se pare mult prea copilaresc...

| alexfunjohncena a răspuns:

One piece e tare e un film mai popular si destul de interesant! Funda?

| AndrewRippedbyLife a răspuns:

Fairy Tail