| StasN9 a întrebat:

Sunt un mare fan anime,la moment privesc Naruto Shipuden si Bleach, pe linga asta vreau sa mai privesc niste animeuri misto, am decis sa ma uit unul din astea doua Fairy tail sau One Piece, nu stiu care este mai interesant dar vreau sa ma uit la unul din ele, ce imi recomandati ..care e mai bun Fairy tail sau One piece
Funda + vot

3 răspunsuri:
| StasN9 explică:

Mersi deacum ma uithappy interesant

| aley03 a răspuns:

Sunt fan death note e tare rau. sa vezi acolo personaje foarte inteligente tare rau ce pot sa spun

| mynameiskatwoman a răspuns:

Nu stiu care e mai bun dintre Fairy si One Piece. Tot ce pot sa fac este sa iti recomand anime-ul Death Note. Este cel mai tare. Sper sa te uiti!