| FaraIndoiala a întrebat:

Salut TPU,tinand cont ca astazi e sambata vreau sa ma uit la un film dar nu stiu ce film, ce imi recomandati? Preferabil gen Comedie.Mersi.

Răspuns Câştigător

Iti recomand filmul De ce el? sau Neighbors2. Soronity Rising

| FaraIndoiala explică (pentru Unknown223):

Bune filmele, m-au facut sa mai uit de probleme!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Un film foarte bun:I Don't Feel At Home In This World Anymore (2017),,Sâmbătă plăcută!

| FaraIndoiala explică (pentru faramatania):

Este un film foarte bun, desi la inceput nu pare! Mersi de recomandare, duminica linistita...

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde ce gen de comedie iti place. Sunt multe comedii bune, vezi The Dictator daca nu l-ai vazut. Poate si Eddie the Eagle... Animatii care sunt si comedii excelente sunt Ice Age-urile.