| SilviuWar a întrebat:

un film care seamana cu Crazy Kind Of Love? Sau macar ceva interesant cu Amanda Crew big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Mai greu să găsești un film asemănător cu Crazy Kind Of Love, cu acei frați atipici și prietena perfectă, iar filme cu Amanda Crew, care să placă, sunt mai vechi și cunoscute:Sex Drive (2008),Final Destination 3 (2006),John Tucker Must Die (2006),The Haunting In Connecticut (2009),She's The Man (2006).Un film însă interesant tot aș putea să-ți spun, dar exclude asemănarea cu Crazy Kind Of Love, iar acesta este:Adult World (2013, cu Emma Roberts)

| SilviuWar explică (pentru faramatania):

Mersi big grin As putea sa vad Crazy cand of love de 100 de ori si tot ar avea acel farmec big grin

| faramatania a răspuns (pentru SilviuWar):

Și mie mi-a plăcut,iar Amanda Crew ce fată de treabă este în acest film, ce înțelege ea situația fratelui mai mare și "îl ajută", haioasă fată. Apoi mi-a plăcut Sam Trammell și ca să fiu sinceră, de el îmi place din True Bood.
Un film de care-mi amintesc acum, dar s-ar putea să-l fi văzut, cu Jennifer Aniston, The Good Girl (2002),ar permite o vagă asemănare cu Crazy Kind Of Love (iar aici, fac referire strict, la rolul Amandei Crew de "fată bună").
P.S.Cu plăcere, mersi și eu pentru fundă.

3 răspunsuri:
| SilviuWar explică:

Dau Funda big grin am uitat sa zic si asta big grin