| Kluwwww a întrebat:

un film horror oare sa am si eu cosmaruri puteti sa imi spuneti dau funda

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D
Wrong Turn 5
[Rec] seria
Grave Encounters 1 și 2
Drag Me To Hell
The Grudge
Friday The 13th
Wolf Creek

| ASimpleUser a răspuns (pentru faramatania):

Wrong Turn 5 e de cakt...Primele doua filme din serie au fost super dar dupa s-au prostit de tot...Mai ales la 4 si 5 unde efectele sunt jalnice

| faramatania a răspuns (pentru ASimpleUser):

Nu mi s-a părut așa cum spui, mi-a plăcut toată seria, eu îl dau pe 5 ca fiind mai nou (mai evoluat), vechiturile oricât de bune ar fi, tot vechituri rămân.Așa cum spui tu, mie îmi pare The Exorcist (sau, mă rog, eu aș spune, un film care te adoarme de la început)

| ASimpleUser a răspuns (pentru faramatania):

Fie cum spui tu, dar totusi incearca sa vezi ce efecte de cakt sunt, mai ales atunci cand sangereaza cineva sau se loveste

| faramatania a răspuns (pentru ASimpleUser):

Eu rămân fidelă seriei complete.Dar tu,părere personală sau generală? Dar ca să-ți răspund la întrebare, n-aș zice că din lipsă de profesionalism, din contră, au învățat însă să supraviețuiască făcând și unele compromisuri(un real mai diluat). Pentru neaveniții aspirați în genul horror este ok, iar pentru profesioniști, nicio problemă, aceștia înțeleg.

| Grimmjow69 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0484090/

Recomandarile mele:

The dark

Darkroom

Half light

One missed call - japonez

One missed call - remake american

| Liiia7 a răspuns:

Exorcism
Apartament143

| chici92 a răspuns:

"Sinister", dar cel mai bine te uiti pe http://www.cinemagia.ro/filme/